Shopin

Køb Allied Telesis AT SPLX10/I på tilbud

SFP (mini-GBIC) transceiver modul; Gigabit Ethernet; 1000Base-LX; LC single-mode; op til 10 km; 1310 nm

Bedste pris: DKK 1369,00
Gå til butik!

Allied Telesis AT SPLX10/I

Billede af Allied Telesis AT SPLX10/I

Direkte til bedste tilbud »

Se alle priser  

Tilbud på Allied Telesis AT SPLX10/I:

Forhandler Produktnavn Pris
Proshop.dk Allied Telesis AT SPLX10/I DKK 1369,00 Besøg butik

Flere tilbud og gode deals på Allied Telesis AT SPLX10/I:

Vores små prisrobotter kravler utrætteligt rundt på inter-nettet i søgen efter aktuelle tilbud sådan at du kan købe Allied Telesis AT SPLX10/I på tilbud. Se aktuelle tilbud de har fundet i tabellen herover.